Recytatorzy MŁODEKU znowu z nagrodami

Jakub reprezentował Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie, a przygotowała go pani Ewa Szklarska. Był to jego pierwszy konkurs recytatorski pod skrzydłami MłDK-u i od razu z tak dużym sukcesem, co bardzo cieszy jego instruktorkę. 17.11.2017r. recytował wiersz pt. ,,Egzamin” , za który otrzymał nagrodę na wieczorze laureatów na którym też nastąpiło wręczenie nagród.

Na gali tej obecna była sama poetka , której twórczość była tematem konkursu Ewa Lipska. Recytatorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz tomik wierszy pani Lipskiej z jej autografem, co niewątpliwie jest bardzo wartościową pamiątką.

Wyróżnienie w tej samej kategorii wiekowej otrzymała także Julia Ksit oraz w kategorii 14-16 lat Zofia Cymerska, obie dziewczynki również reprezentowały Młodzieżowy Dom Kultury i przygotowane były też przez panią Ewę Szklarską. Konkurs recytatorski poprzedzony był warsztatami w których uczestniczyli wszyscy recytatorzy z Młodzieżowego Domu Kultury w Żyrardowie. Prezentacje oceniało profesjonalne jury. Wszystkim recytatorom i ich instruktorce serdecznie gratulujemy.